Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna

Reprezentacja klas gimnazjalnych chłopców z Zespołu Szkół Integracyjnych zajęła II miejsce w powiatowej Gimnazjadzie Lekkoatletycznej i tym samym uzyskała awans do zawodów rejonowych rozgrywanych w Kutnie.

Zawody rozgrywane były na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Tetmajera 7, w dniu 13.05.2016. Sama formuła rywalizacji miała charakter drużynowy, tzn wyniki wszystkich zawodników były sumowane, co składało się na ostateczny rezultat drużyny (970 pkt).

Nasi lekkoatleci wystąpili w następującym składzie: Marcel Tyjon, maciej Klatka, Jakub reszka, Piotr Kłąb, Szymon Staniszewski, Bartosz Brodowski, Patryk Bartosiewicz, Kacper Zdun, Bartosz Łysakowski, Maciej Zarzycki, Krzysztof Kowalczyk, Błażej Machaj, Damian Paszt, Dawid Bartoszczyk, Filip Krzyżanowski,Bartek Zalewski, Adam Szymański.

Opiekun: Krzysztof Ciszewski

IMAG0480

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność