I Skierniewicki Festiwal Sztafet

Uczniowie i uczennice z klas 1-6 Szkoły Podstawowej nr 9 w Skierniewicach wzięli udział w „I Skierniewickim Festiwalu Sztafet”. Zawody rozgrywane były w czasie Międzynarodowego Dnia Dziecka na stadionie lekkoatletycznym przy naszej szkole. Gościem specjalnym tej imprezy był minister sportu – Pan Witold Bańka. Nasze reprezentacje zaprezentowały się z bardzo dobrej strony zdobywając medale niemal w każdej z rozgrywanych konkurencji!

I tak drużynowo:

Dziewczęta klasy 1-3 zajęły II miejsce (Patrycja Pawelec, Amelia Król, Maja Bors, Inez Sarna, Dominika Styczyńska, Aniela Maciejewska, Zuzanna Semeniuk).

Chłopcy klasy 4-6 zajęli III miejsce (Gracjan Kostański, Nikodem Tartanus, Jakub Lesiński, Igor Koźbiał,Błażej Pąśko, Eryk Zieliński).

Dziewczęta klasy 4-6 zajęły III miejsce (Zosia Jańczuk, Oliwia Matulska, Zuzanna Magdziarz, Ola Jańczuk, Julia Czajka, Maria Karwat).

Gratulujemy naszym sprinterom i czekamy na kolejne sukcesy!!!

opiekunowie: Krzysztof Ciszewski, Anna Zabost

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność