Akcja wolontariuszy – torby lniane na kiermasz

06 maja nasi najbardziej utalentowani plastycznie wolontariusze SKW i SKC malowali torby lniane na kiermasz. Akcja miała miejsce po lekcjach w godzinach 16-18.
Po ciężkiej pracy był czas na pizze. Torby sami możecie zobaczyć, że są fantastyczne.
Kiermasz na którym będzie można zakupić torby odbędzie się jeszcze w maju.
Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i pomoc: Helence Ablewskiej, Oliwce Karkucińskiej, Zuzi Wójcik, Zuzi Jędrzejczak, Kamilce Marat, Marcie Tomczyk, Natalii Śmiałek, Zuzi Filipiak, Julii Strzelczyk, Mai Gniadek, Marcie Trzelewskiej.
Koordynatorzy akcji: J. Kowalska, B. Ziębińska, M. Kamińska

IMG_4323 IMG_4308

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność