Konkursy

SKIERNIEWICE 23.10.2013 R.

PROTOKÓŁ KOMISJI Z ROZSTRZYGNIĘCIA SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA PLAKAT  PROMUJĄCY CZYTANIE O TYTUŁ ZGRANEJ KLASY

KOMISJA W SKŁADZIE:

1.    Lucyna Synowiec

2.    Dorota Owczarek

3.    Aneta Nowak

 

Komisja przyznała nagrody:

Kategoria 4-6

I miejsce– klasa 6a; tytuł wychowawcy zgranej klasy otrzymuje pani Ewa Cichal

Wyróżnienie– klasa 4d ( wychowawca pani Jolanta Lesiecka)

Nagrody pocieszenia otrzymują: klasa V a ( wychowawca pani Teresa Antoniak) i klasa VI b ( wychowawca pani Magdalena Biskupska- Duda)

Kategoria 1- 3 gimnazjum

I miejsceklasa IIIc gimnazjum;  tytuł wychowawcy zgranej klasy otrzymuje pani Jagoda Michalak

Wyróżnienie – klasa I a ( wychowawca pani Dorota Jaroń )

 

SKIERNIEWICE 23.10.2013 R.

PROTOKÓŁ KOMISJI Z ROZSTRZYGNIĘCIA SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ,, KSIĄŻKI OŻYŁY”

KOMISJA W SKŁADZIE:

4.    Lucyna Synowiec

5.    Dorota Owczarek

6.    Aneta Nowak

 

Komisja przyznała nagrody:

I MIEJSCE:

Maja Gniadek kl. 1bg

Filip Burzyński kl.5d

Wiktoria Czapnik kl. 5d

II MIEJSCE

Piotr Seroczyński kl. 4a

Ernest Seroczyński kl. 5b

III MIEJSCE

Aleksandra Meszka kl. 5c

WYRÓŻNIENIA:

Klaudia Krajewska 5c

Maciej Stanecki 4a

Zuzanna Filipiak 4b

Martyna Krysińska 4b

Dominika Drożdżewska 5b

Agnieszka Lichman 5b

 

Konkurs plastyczny dla klas 1-3 pt. ,, Mój ulubiony bohater książkowy”

Wyróżnienia i upominki otrzymują uczniowie:

KLAS,,0”

Hania Wojciechowska

Inez Olczyk

Szymon Wojciechowski

Emilia Kuś

Filip Moskwa

 

KLASA IIB

Antek Krzemiński

Magda Jaskóła

Julia Gładys

Michał Moczyński

Oliwia Błaszczyk

Jan Korbecki

Ola Ciarkowska

Zosia Jańczuk

Oliwia Krokocka

Kamila Kazimierska

KLASA III B

Helena Ablewska

Zuzia Wójcik

Grzegorz Choiński

Zuzia Jędrzejewska

Julia Kowalska

Mateusz Kobus

Mateusz Wacławek

Kasia Matyjek

Julia Assogba

Oliwia Karkucińska

Agata Głowicka

Dawid Marat

Kamila Marat

 

Uczniowie otrzymali nagrody dzięki sponsorom:

SKLEP NELL OS. WIDOK – PANI BARBARA KRAJEWSKA

HURTOWNIA KSIĄŻEK TULISZKÓW K/POZNANIA- PAN MARIUSZ NAPIERAŁA

FIRMA POLAM-REM S.A. GRUPA STOCZNIOWA Z GDAŃSKA

 

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność