Czwartki lekko atletyczne

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół Integracyjnych zdobyła IV miejsce drużynowo w XXI edycji Czwartków Lekkoatletycznych podczas roku szkolnego 2015/16. Warto podkreślić, że jest to sukces biorąc pod uwagę fakt,iż naszą szkołę reprezentowali głównie uczniowie klas czwartych i piątych(prawo startu mieli wszyscy uczniowie z klas 4-6). XXI edycja ,tych bardzo popularnych w naszym mieście, składała się z 10 etapów rozgrywanych na od września (2015) do końca maja obecnego roku. W imprezie tej udział wzięło około 400 uczniów z regionu.

Także czwarte miejsce w gronie dwunastu szkół podstawowych biorących udział w rywalizacji lekkoatletycznej cieszy tym bardziej, że nasza młodzież zaprezentowała spory potencjał, który daje dużą nadzieję polepszenia rezultatu SP 9 w  kolejnych latach.

W całym cyklu uzyskaliśmy wiele wyróżnień indywidualnych,ale trzon zespołu stanowili: Jakub Furmański, Zuzanna Magdziarz, Ola Jańczuk, Zosia Jańczuk, Wiktoria Bzoma, Gracjan Kostański, Wiktoria Żukowska, Paweł Fidrysiak, Wojciech Wrzesiński, Mateusz Osadowski, Piotr Seroczyński, Oliwia Matulska, Oskar Matulski, Miłosz Stachlewski, Wiktor Sawicki.

Wyróżnienie uzyskał także opiekun naszej szkoły – Krzysztof Ciszewski, który uplasował się na V pozycji w gronie 20 nauczycieli sklasyfikowanych w tej edycji „Czwartków Lekkoatletycznych”.

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność