Czwartki Lekkoatletyczne

12b
Od początku roku szkolnego 2014/2015 na stadionie lekkoatletycznym przy naszej szkole rozgrywany jest kolejny cykl Czwartków Lekkoatletycznych.

K. Ciszewski

Rywalizacja prowadzona jest w konkurencjach biegowych na dystansach: 60, 300,600 i 1000 metrów, oraz w konkurencjach technicznych: rzut piłeczką palantową i skok w dal. Stają do niej chłopcy i dziewczynki klasy 4 – 6.  Z tygodnia na tydzień coraz liczniejsza staje się reprezentacja naszej szkoły. Poza liczebnością, nasi uczniowie coraz bardziej wyróżniają się osiąganymi wynikami. Nie brakuje szybkich biegów, dalekich skoków i rzutów.

Zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 9 niejednokrotnie zajmowali miejsca na podium.Stawali na nim min: Mikołaj i Stanisław Pruszkowscy, Jakub Lesiński, Piotr Seroczyński, Jakub Reszka, Wiktoria Bzoma.

Gratulujemy wszystkim laureatom, jak również pozostałym uczestnikom zawodów lekkoatletycznych, którzy biją z tygodnia na tydzień swoje życiowe rekordy !

 

Krzytsztof Ciszewski

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność