Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku w Naszej szkole nauczyciele obchodzą swoje święto. Również w tym roku szkolnym nie zabrakło atrakcji i niespodzianek dla belfrów ZSI. Uroczystości Dnia Edukacji Narodowej podzielone zostały na dwie części. Pierwsza to Gala, przygotowana przez Panią Ulę Rózgę oraz klasę 2b gimnazjum, podczas której każdy z nauczycieli został obdarowany symbolicznym prezentem. Przykładem takiego prezentu jest chociażby cegła wręczona Pani Dyrektor Zofii Rzankowskiej, reprezentująca mocne i stabilne fundamenty Naszej placówki. Gala uwieńczona została piosenką niespodzianką, przygotowaną przez chłopców z klasy 2b. Panowie wzorowo zaprezentowali utwór „My Słowianie” z repertuaru Donatana i Cleo, w prezencie dla wszystkich nauczycieli ZSI. Druga część uroczystości to zawody sportowe, przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. W zawodach udział brały reprezentacje poszczególnych klas, jak również reprezentacje nauczycieli. Konkurencje, w których udział brały wszystkie drużyny to przeciąganie liny, rzuty na czas do kosza oraz sztafeta. Ze względu na obfitą liczbę uczniów gala oraz zawody sportowe zostały podzielone na dwie tury – klasy szóste oraz gimnazjum, oraz klasy 4-5, którym podczas apelu towarzyszyły klasy 2-3 szkoły podstawowej. Konikiem obu drużyn nauczycielskich okazało się przeciąganie liny, ponieważ w obydwu turach belfrowie właśnie w tej konkurencji odnieśli największy sukces. Dodatkowo, reprezentacja nauczycieli z klas czwartych i piątych wygrała całą rywalizację. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy aktywnie działali w tym jakże szczególnym dniu, angażując się i fizycznie i emocjonalnie w jego realizację.

J. Szwajkosz

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność