Dzień rodziny w klasie IB

21 czerwca   klasa I b obchodziła Dzień Rodziny.

Uczniowie wraz z rodzicami oraz  wychowawczyniami  spotkali się na pikniku w „Grabskim Siole” w Budach Grabskich.

Dzieci  zaprezentowały  krótką część artystyczną, zaśpiewały piosenki dziękując rodzicom  za codzienną pomoc i wsparcie.  Wręczyły prezenty w postaci kwiatów maków wykonane własnoręcznie w klasie .

Rodzice rozmawiali i integrowali się , a dzieci korzystały z atrakcji, o które zadbała mama Bereniki, jednej z uczennic naszej klasy. Pani Basia poprowadziła z dziećmi zajęcia animacyjne. Wielką frajdę dzieciom sprawiło malowanie drużynowych  flag oraz poszukiwanie skarbów na  leśnym szlaku. Był czas na swobodne zabawy, pieczenie kiełbasek na ognisku oraz kosztowanie słodkości wykonanych przez mamy.  Pierwsze takie wspólne spotkanie wszystkim bardzo się podobało i znacznie się przedłużyło. Podziękowania skierowaliśmy do mamy Oli, dzięki której nasz pobyt był dla nas nieodpłatny. Mamie Bereniki podziękowaliśmy za zorganizowanie zabaw.

dscf8009 img_2167 img_4025 dscf7988

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność