I Międzyszkolny Konkurs pod hasłem: „Bezpiecznie i Zdrowo”

phoca_thumb_l_img_8108

15 kwietnia 2014r. odbył się
I Międzyszkolny Konkurs pod hasłem „Bezpiecznie i Zdrowo” adresowany do uczniów z klas I-III szkół podstawowych z terenu naszego miasta.

D. Karge- Piotrowska, E. Foks

Konkurs objął honorowym patronatem Prezydent Miasta Skierniewice. Naszą szkołę reprezentowali:
 
kl. Ia- Anielka Maciejewska
kl.Ib- Filip Piechota
kl.IIb- Michał Moczyński
kl.IIb- Oliwia Błaszczyk
kl.IIIa- Natalia Gładka
kl.IIIa- Hubert Stopiński
 
Nasza szkoła zajęła II miejsce :)
 
Drużyny poszczególnych szkół z ogromnym zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności w części teoretycznej oraz sportowej. Warunkiem przystąpienia do konkursu było przygotowanie plakatu na temat „Zdrowego trybu życia”, który również podlegał ocenie. W przerwach pomiędzy konkurencjami można było usłyszeć ciekawe hasła i okrzyki na temat bezpieczeństwa w domu, szkole i na ulicy.
 
Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Skierniewice. Oprócz tego wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominki oraz gadżety.
 
D. Karge- Piotrowska, E. Foks
 

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność