I runda wojewódzkiej Ligii Dzieci i Młodzików

plyw

W dniu 04.03.2014 na skierniewickiej pływalni rozegrana została I runda wojewódzkiej Ligii Dzieci i Młodzików. Do Skierniewic w liczbie 291 zjechali najlepsi pływacy z województwa łódzkiego, wśród nich oczywiście nie zabrakło naszych reprezentantów. Trzynaścioro naszych uczniów dzielnie walczyło w poszczególnych konkurencjach zdobywając dla Skierniewic, aż sześć medali! Ten najcenniejszy – złoty, przypadł łupem Bartoszowi Stefanowskiemu w konkurencji 50m stylem motylkowym. 

Opiekunowie: Marcin Sarna, Artur Zakrzewski

Pierwsze miejsce wywalczyła również nasza sztafeta chłopców w konkurencji 4x50m stylem zmiennym, w której wystąpili: Bartłomiej Kaczor, Kacper Krakowiak, Bartosz Stefanowski. Srebrne medale zawisły na szyjach naszych uczniów, którzy wystartowali w konkurencji zespołowej 4x50m stylem zmiennym w kategorii młodzika – Aleksa Tarnowskiego oraz Igora Smolczewskiego. W konkurencjach indywidualnych drugie miejsca zajęli: Bartłomiej Kaczor w konkurencji 50m stylem motylkowym kategorii dzieci i Aleks Tarnowski również w konkurencji 50m stylem motylkowym w kategorii młodzik. Brązowy medal w konkurencji 200m stylem zmiennym wywalczył Kacper Krakowiak. Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy wspaniałych występów oraz życzymy powodzenia w następnych rundach.

 

Czytaj więcej na dzienniksierniewicki.pl

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność