II skierniewicki Bieg Wiosny

6.05.2013 nad Skierniewickim Zalewem Zadębie odbył się "II Skierniewicki Bieg Wiosny". W zawodach tych udział wzięła liczna reprezentacja uczniów z naszej Szkoły.  Rywalizacja w duchu Fair Play, dobra zabawa, a także piękna pogoda towarzyszyły naszym zawodnikom i zawodniczkom podczas sportowych zmagań. Ciekawostką jest bardzo duża rozbieżność wiekowa uczestników biegu(począwszy od przedszkolaków, a skończywszy na grupie dorosłych) oraz możliwość zmagań osób niepełnosprawnych w specjalnie stworzonych kategoriach. Gratulacje należą się oczywiście wszystkim młodym adeptom biegania z Zespołu Szkół Integracyjnych, ale szczególnie należy wyróżnić tych, którzy znaleźli się w ścislej czołówce swoich kategorii wiekowych, czyli: Bartłomieja Oleksińskiego ( 1 m), Damiana Wieczorka (2 m), Tomasza Piątkowskiego (3 m), Alę Więcek (3 m) i Adriana Kwiatkowskiego (3 m).

Dziękujemy również klasie IV B wraz z Panią Ewą Badek-Popielarczyk za wspaniały doping, oraz  Panu Michałowi Kędziorze za cenną pomoc w opiece i dopingu.

 

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność