Kadra szkoły

Alfabetyczny spis nauczycieli

Lp. Nazwisko i imię Przedmiot/funkcja
1. Oporska Mariola Dyrektor szkoły
Biologia
Chemia
2. Siatkowska Teresa Wicedyrektor
Pedagog specjalny
3. Bieniewicz Anna Wicedyrektor
Pedagog specjalny
4. Szwajkosz Danuta Wicedyrektor
Biologia
5. Adamka Ewa Matematyka
6. Ambroziak Danuta Język angielski
7. Antoniak Teresa Pedagog specjalny
8. Antoniak Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
9. Antosik-Milczarek Agnieszka Matematyka
10. Badek-Popielarczyk Ewa Pedagog specjalny
11. Bala Roksana Wychowanie fizyczne
12. Bieniewicz Barbara Pedagog specjalny
13. Biernat Maria Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
14. Biskupska-Duda Magdalena Język polski
15. Błażejewska Dorota Muzyka
16. Budynek Iwona Świetlica
17. Chadamik Marta Pedagog specjalny
Surdopedagog
18. Chrapulski Karol Religia
19. Cichal Ewa Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
20. Ciołkiewicz-Baka Jolanta Pedagog specjalny
Zajęcia artystyczne
21. Czapnik Iwona Pedagog specjalny
22. Czechowska-Neubauer Ewa Pedagog specjalny
23. Cybulska Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna
24. Dusza Aleksandra Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
25. El-Ward Adrian Wychowanie fizyczne
26. Fastyn Bożena Religia
27. Foks Elżbieta Pedagog specjalny
28. Foks-Miranowska Ewa Język niemiecki
Język rosyjski
Pedagog specjalny
29. Foks-Piasecka Daria Pedagog specjalny
30. Gędek Aneta Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
31. Gomulińska Paulina Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
32. Górski Hilary Informatyka
33. Gruszewski Robert Informatyka
Technika
Pedagog specjalny
34. Jarczyk Dorota Logopeda
35. Jaroń Dorota Pedagog specjalny
Bibliotekarz
36. Jaworska-Cichal Joanna Język polski
37. Jażdżyk Grażyna Pedagog specjalny
38. Jędrzejewska Ewa Pedagog specjalny
Pedagog szkolny
39. Juszczak Magdalena Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
40. Kaczmarek Aneta Pedagog specjalny
41. Kamińska Milena Pedagog specjalny
42. Kałużna Nina Edukacja wczesnoszkolna
43. Karalus Jolanta Pedagog specjalny
44. Karge-Piotrowska Diana Pedagog specjalny
45. Kędziora Agnieszka Informatyka
Technika
Pedagog specjalny
46. Kędziora Michał Pedagog specjalny
47. Klepaczka Anna Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
48. Kobus Agata Religia
49. Kochanowska Anna Religia
50. Kowalczyk Beata Wychowanie fizyczne
Geografia
Pedagog specjalny
51. Koziarska Beata Świetlica
52. Krawczewska Emilia Edukacja wczesnoszkolna
53. Krupa Monika Psycholog
54. Kubik Barbara Matematyka
55. Kucharska Aneta Język niemiecki
Pedagog specjalny
56. Laska Ewelina Informatyka
57. Laska Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
58. Lesiecka Jolanta Język polski
59. Łastowski Jarosław Rehabilitacja
60. Łowicka Alicja Wychowanie fizyczne
61. Majka Jadwiga Religia
62. Malka Dorota Pedagog szkolny
63. Mandziej Iwona Język polski
64. Marczak Jacek Język polski
65. Markowska Małgorzata Pedagog specjalny
66. Matuszewska Małgorzata Pedagog specjalny
67. Mazurkiewicz Magdalena Język angielski
68. Michalak Jadwiga Język polski
69. Moskwa Maciej Wychowanie fizyczne
70. Murgrabia Lidia Logopeda
71. Nitkowska Jolanta Świetlica
72. Nowak Aneta Pedagog szkolny
73. Obczyńska-Wojenka Katarzyna Bibliotekarz
74. Ostymczuk Iwona Pedagog specjalny
75. Owczarek Dorota Świetlica
76. Ozimek Ewa Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
77. Pabijanek Izabela Język polski
78. Parda Marta Język angielski
79. Paszkiewicz Agnieszka Fizyka
Pedagog specjalny
80. Pągowska Urszula Historia
81. Pąśko-Zalewska Monika Pedagog specjalny
82. Pilichowska Sylwia Pedagog specjalny
83. Przybyszewska Alicja Plastyka
84. Pszczółkowska Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
85. Pustelnik Danuta Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
86. Rochmińska Ewa Chemia
Biologia
87. Rogala-Kobus Magdalena Pedagog specjalny
88. Rogowska Elżbieta Matematyka
89. Rosiak Anna Pedagog specjalny
90. Rosińska Bogusława Religia
Historia
91. Rosińska Monika Edukacja wczesnoszkolna
92. Roszkowska-Żydowo Katarzyna Język polski
93. Rózga Urszula Pedagog specjalny
94. Rzankowska Zofia Historia
95. Sarna Aneta Wychowanie fizyczne
96. Sarna Marcin Wychowanie fizyczne
97. Skoneczny Konrad Język angielski
98. Smolarek Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
99. Sokołowska Katarzyna Historia
Wiedza o społeczeństwie
Edukacja dla bezpieczeństwa
100. Synowiec Lucyna Plastyka
101. Szafrańska Dorota Matematyka
Przyroda
102. Szafrańska-Janik Bożena Historia
Wiedza o społeczeństwie
Pedagog specjalny
103. Szczepaniak Kamil Wychowanie fizyczne
104. Szwajkosz Joanna Język angielski
105. Świerczyńska Monika Wychowanie fizyczne
106. Tartanus Ewa Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
107. Tomaszewska Agnieszka Pedagog specjalny
108. Uzar Katarzyna Pedagog specjalny
109. Wacławek Elżbieta Matematyka
Fizyka
110. Walasik Iwona Geografia
Przyroda
Pedagog specjalny
111. Wieczorek Anna Matematyka
112. Wiercioch-Sas Katarzyna Język angielski
113. Wisełka-Teodorska Ewa Język niemiecki
Pedagog specjalny
114. Woszczyk Katarzyna Pedagog specjalny
115. Wójcicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
116. Wójcik Mirosława Świetlica
117. Zabost Anna Edukacja wczesnoszkolna
118. Zabost Grażyna Pedagog specjalny
119. Zagawa-Maliszewska Aleksandra Psycholog
120. Zakrzewski Artur Wychowanie fizyczne
121. Zatorska-Więcek Teresa Pedagog specjalny
122. Zglińska Agnieszka Biologia
Przyroda
123. Zielińska Małgorzata Język angielski
124. Zielkowska Lidia Pedagog specjalny
125. Ziębińska Beata Pedagog specjalny

 

Accessibility