Kadra szkoły

Alfabetyczny spis nauczycieli

Imię i nazwisko Nauczany przedmiot
Adamka Ewa Matematyka
Pedagog specjalny
Ambroziak Danuta Język angielski
Pedagog specjalny
Antoniak Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
Antoniak Teresa Pedagog specjalny
Antosik-Milczarek Agnieszka Matematyka
Badek-Popielarczyk Ewa Pedagog specjalny
Bieniewicz Anna Pedagog specjalny
Bieniewicz Barbara Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
Biernat Maria Edukacja wczesnoszkolna
Biskupska-Duda Magdalena Język polski
Błażejewska Dorota Muzyka
Budynek Iwona Świetlica
Chadamik Marta Pedagog specjalny
Surdopedagogika
Ciołkiewicz-Baka Jolanta Świetlica
Cichal Ewa Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
Ciszewski Krzysztof Wychowanie fizyczne
Chodubska Marianna Pedagog specjalny
Czapnik Iwona Pedagog specjalny
Czechowska-Neubauer Ewa Pedagog specjalny
Cybulska Elżbieta Świetlica
Dusza Aleksandra Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
El-Ward Adrian Wychowanie fizyczne
Pływanie
Foks Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
Foks-Miranowska Ewa Język niemiecki
Język rosyjski
Pedagog specjalny
Foks-Piasecka Daria Pedagog specjalny
Gędek Aneta Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
Gomulińska Paulina Pedagog specjalny
Górski Hilary Informatyka
Gruszewski Robert Informatyka
Technika
Pedagog specjalny
Jarczyk Dorota Logopedia
Jaroń Dorota Pedagog specjalny
Biblioteka
Jaworska-Cichal Joanna Język polski
Jażdżyk Grażyna Pedagog specjalny
Juszczak Magdalena Pedagog specjalny
Kaczmarek Aneta Pedagog specjalny
Kałużna Nina Edukacja wczesnoszkolna
Kamińska Milena Pedagog specjalny
Karge-Piotrowska Diana Pedagog specjalny
Kędziora Agnieszka Technika
Informatyka
Pedagog specjalny
Kędziora Michał Pedagog specjalny
Klepaczka Anna Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Kobus Agata Religia
Kochanowska Anna Religia
Karalus Jolanta Pedagog specjalny
Kowalczyk Beata Geografia
Wychowanie fizyczne
Pedagog specjalny
Koziarska Beata Świelica
ks. Karol Chrapulski Religia
Kubik Barbara Matematyka
Kucharska Aneta Język niemiecki
Pedagog specjalny
Krupa Monika Psycholog
Krawczewska Emilia Edukacja wczesnoszkolna
Laska Ewelina Informatyka
Pedagog specjalny
Laska Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
Lesiecka Jolanta Język polski
Pedagog specjalny
Łastowski Jarosław Rehabilitacja
Łowicka Alicja Gimnastyka korekcyjna
Pływanie
Wychowanie fizyczne
Malka Dorota Pedagog szkolny
Marczak Jacek Język polski
Pedagog specjalny
Markowska Małgorzata Pedagog specjalny
Matuszewska Małgorzata Pedagog specjalny
Mazurkiewicz Magdalena Język angielski
Michalak Jadwiga Język polski
Pedagog specjalny
Moskwa Maciej Wychowanie fizyczne
Pływanie
Murgrabia Lidia Logopedia
Nowak Aneta Pedagog szkolny
Pedagog specjalny
Etyka
Obczyńska–Wojenka Katarzyna Biblioteka
Pedagog specjalny
Oporska Mariola Biologia
Chemia
Owczarek Dariusz Wychowanie fizyczne
Owczarek Dorota Świetlica
Wychowanie do życia w rodzinie
Ostymczuk Iwona Pedagog specjalny
Ozimek Ewa Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Pabijanek Izabela Język polski
Pedagog specjalny
Parda Marta Język angielski
Pedagog specjalny
Paszkiewicz Agnieszka Fizyka z astronomią
Pedagog specjalny
Pągowska Urszula Historia
Pedagog specjalny
Pąśko-Zalewska Monika Pedagog specjalny
Pilichowska Sylwia Pedagog specjalny
Przeździęk Magdalena Edukacja wczesnoszkolna
Przybyszewska Alicja Plastyka
Zajęcia artystyczne
Pedagog specjalny
Pszczółkowska Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
Pustelnik Danuta Edukacja wczesnoszkolna
Język angielski
Pedagog specjalny
Rochmińska Ewa Chemia
Przyroda
Rogala Magdalena Pedagog szkolny
Pedagog specjalny
Rogowska Elżbieta Matematyka
Rosiak Anna Pedagog specjalny
Tyflopedagog
Rosińska Bogusława Religia
Rosińska Monika Edukacja wczesnoszkolna
Roszkowska-Żydowo Katarzyna Język polski
Rózga Urszula Pedagog specjalny
Rzankowska Zofia Historia
Pedagog specjalny
Sarna Aneta Wychowanie fizyczne
Pływanie
Sarna Marcin Pływanie
Siatkowska Teresa Pedagog specjalny
Skoneczny Konrad Język angielski
Pedagog specjalny
Smolarek Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
Sokołowska Katarzyna Historia
Wiedza o społeczeństwie
Edukacja dla bezpieczeństwa
Pedagog specjalny
Synowiec Lucyna Plastyka
Zajęcia artystyczne
Pedagog specjalny
Szafrańska Dorota Matematyka
Przyroda
Pedagog specjalny
Szafrańska-Janik Bożena Historia
Wiedza o społeczeństwie
Wychowanie do życia w rodzinie
Pedagog specjalny
Szczepaniak Kamil Pływanie
Szwajkosz Danuta Biologia
Pedagog specjalny
Szwajkosz Joanna Język angielski
Pedagog specjalny
Świerczyńska Monika Wychowanie fizyczne
Pedagog specjalny
Tartanus Ewa Edukacja wczesnoszkolna
Tomaszewska Agnieszka Pedagog specjalny
Uzar Katarzyna Pedagog specjalny
Wacławek Elżbieta Matematyka
Fizyka z astronomią
Walasik Iwona Geografia
Przyroda
Pedagog specjalny
Wieczorek Anna Matematyka
Wiercioch-Sas Katarzyna Język angielski
Wisełka-Teodorska Ewa Język niemiecki
Pedagog specjalny
Woszczyk Katarzyna Pedagog specjalny
Wójcicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
Pedagog specjalny
Wójcik Mirosława Pedagog specjalny
Zabost Anna Edukacja wczesnoszkolna
Zabost Grażyna Język polski
Zagawa-Maliszewska Aleksandra Psycholog
Zakrzewski Artur Pływanie
Wychowanie fizyczne
Zatorska-Więcek Teresa Świetlica
Zielińska Małgorzata Język angielski
Ziębińska Beata Pedagog specjalny
Zglińska Agnieszka Przyroda
Biologia
Pedagog specjalny
Zielkowska Lidia Edukacja wczesnoszkolna

 

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność