Konkurs recytatorski

SONY DSC

Dnia 20 marca uczniowie klas 4-6 uczestniczyli w konkursie recytatorskim, zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski ZSI.

J. Szwajkosz

 Konkurs przyciągnął prawie trzydziestu chętnych, najwięcej z klas czwartych. Różnorodność wierszy zaskoczyła komisję, w której zasiadały Pani Magdalena Biskupska- Duda, nauczyciel języka polskiego i opiekun Samorządu Uczniowskiego, Pani Joanna Szwajkosz, nauczyciel języka angielskiego oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego, a także Zuzanna Baran, uczennica klasy 3c gimnazjum i członkini Samorządu. Po wysłuchaniu wszystkich wierszy i burzliwej naradzie zostało przyznane jedno pierwsze miejsce Igorowi Smolczewskiemu z klasy 6b, dwa drugie miejsca – Zuzannie Orłowskiej i Małgosi Pągowskiej z klasy 5c, oraz dwa trzecie miejsca dla Martyny Stanowskiej z klasy 6bi Wiktorii Wyszogrodzkiej z klasy 4a. Jury postanowiło przyznać również 4 wyróżnienia za bardzo ładne występy Antoniemu Pardzie z klasy 4a, Wiktorii Kiełtyce z klasy 4c, Wikorii Bzomie z klasy 4 b oraz Martynie Krysińskiej z klasy 4 b. wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich do kolejnej edycji konkursu, która odbędzie się już za rok:)

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność