Laureaci konkursów Ligi Ochrony przyrody

18 lutego 2017 r. na spotkaniu z członkami i opiekunami Szkolnych Kół LOP z terenu działania Zarządu Okręgu LOP w Skierniewicach z okazji Dnia Ligi Ochrony Przyrody 2017 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów organizowanych przez Zarząd Okręgu Skierniewice Ligi Ochrony Przyrody.

W XI Edycji Konkursu Fotonatura 2016r. p.t. „Rośliny zielne dziko rosnące”, I miejsce  zdobył Dominik Pąśko  z klasy IIC gimn.

W XXX edycji konkursu „ Mój las” – p.t.„Dzień i noc w lesie” II miejsce zdobyła Wiktoria Wacławek z klasy IIIc w kategorii szkół podstawowych klas I-III, a w kategorii  szkół gimnazjalnych p.t. „ Znaczenie drewna dla lasu i ludzi” wyróżnienie zdobyła Natalia Śmiałek z klasy IIC gimn. Laureaci otrzymali dyplomy i ciekawe nagrody.

Gratulujemy!!!

 

Beata Kowalczyk

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność