Międzyszkolny Świetlicowy Konkurs Recytatorski pt. „Wiersze dla dzieci – cudowny świat przyrody”

Dnia 17 listopada trójka dzieci wyłonionych z wewnątrzświetlicowego Konkursu Recytatorskiego – „Wiersze dal dzieci – cudowny świat przyrody ” wzięła udział w Międzyszkolnym konkursie w Szkole Podstawowej nr 4. Są to Franciszek Parda z klasy 3a, Filip Puchalski z kl.2c oraz Iga Chudzińska z klasy 1b. Dzieci zaprezentowały wiersze Juliana Tuwima, Józefa Ratajczaka oraz Kaliny Jerzykowskiej. Pierwsze miejsce w kategorii klas pierwszych zdobyła Iga Chudzińska, która zaprezentowała wiersz pt. „Jak się rośnie” K. Jerzykowskiej.  Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz książki i mnóstwo gadżetów z Urzędu Miasta Skierniewice.

T. Zatorska-Więcek

image004 image003 image002 image001

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność