Mierz wysoko… jak dorośniesz zostaniesz…

Szkolny Klub Wolontariusza w tym roku szkolnym realizuje projekt pod nazwą „Mierz wysoko… jak dorośniesz zostaniesz…”

Celem projektu są spotkania naszych uczniów z ciekawymi, wyjątkowymi osobami które realizują swoje marzenia i osiągają sukcesy.

23 X odbyło się pierwsze spotkanie z tego cyklu- gościliśmy piosenkarkę Majkę Jeżowską.
Artystka dała zarówno koncert jak również odpowiedziała na pytania uczniów jaka była jej droga do spełnienia marzenia i śpiewania.

Koordynatorzy SKW

Zmiany w naborze uczniów na półkolonie zimowe

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z wytycznymi Urzędu Miasta Skierniewice, organizatora półkolonii zimowych w szkołach, w bieżącym roku zapisując dziecko na półkolonie zimowe należy oprócz opłaty za wyżywienie uiścić opłatę w wysokości 25 zł – jeżeli dziecko będzie zapisane na jeden tydzień oraz 50 zł – jeżeli zostanie zapisane na dwa tygodnie.

Dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia jest warunkiem zapisania dziecka na listę uczestników półkolonii.

W przypadku dzieci objętych dożywianiem, istnieje możliwość przyznania zasiłku celowego na opłacenie pobytu dziecka na półkoloniach. Pieniądze z tytułu udziału dziecka w półkoloniach zimowych będą przeznaczone na zakup materiałów do prac plastycznych, gier, upominków, biletów wstępu do sal zabaw. Wpłaty dokonujemy w świetlicy szkolnej.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału uczniów już zapisanych poprzez
dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia.

Dzień 11 stycznia jest ostatecznym terminem zapisywania uczniów na półkolonie zimowe. Po tym terminie uczniowie nie będą już zapisywani. 

Accessibility