Mistrzostwa Polski w pływaniu

Początek wakacji nie dla wszystkich był  czasem odpoczynku od pracy i intensywnego treningu niektórzy nasi uczniowie-sportowcy bardzo intensywnie przygotowywali się pod okiem naszych nauczycieli Marcina Sarny i Artura Zakrzewskiego do kolejnego sportowego wyzwania jakim były Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu.

W dniach 5-7.07.2013r. w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 14-letnich, w których wystartował Julian Dudek. Julek w finale na 50m stylem dowolnym zajął 12 pozycję, a na dystansie 200m również w konkurencji stylu dowolnego zajął 14 miejsce. Ostatniego dnia mistrzostw Julian znakomicie spisał się w finale konkurencji 100m stylem dowolnym. Pomimo, że w eliminacjach zajął 13 miejsce to w finale pokonał rywali i zwyciężył w finale B.

Dwa tygodnie po startach Julka do rywalizacji w Mistrzostwach Polski przystąpili: Klaudia Soliwoda, Kasia Sarna i Ernest Meszka. Klaudia i Kasia rywalizowały w Oświęcimiu, zaś Ernest w Dębicy. Dwukrotnie do ścisłych finałów Mistrzostw Polski kwalifikowała się w porannych sesjach eliminacyjnych Klaudia Soliwoda. W stylu grzbietowym na dystansie 50m zajęła ona IV miejsce, a do upragnionego medalu zabrakło 0:00,07. Na dystansie o połowę dłuższym również w stylu grzbietowym zajęła V lokatę, Klaudia startowała również z powodzeniem w konkurencjach 200m stylem grzbietowym i 50m stylem dowolnym, kwalifikując się do finałów B. Drugą naszą reprezentantką w Mistrzostwach Polski w Oświęcimiu była Katarzyna Sarna. Kasia dwukrotnie walczyła w popołudniowych finałach w konkurencjach 100 i 200m stylem motylkowym zajmując odpowiednio 13 i 12 lokatę. W Dębicy gdzie rywalizowali 16-latkowie finał A wywalczył Ernest Meszka w konkurencji 200m stylem grzbietowym. Ernest zakwalifikował się do finału z ósmym czasem jednak w po południowym wyścigu poprawił czas tym samym zajmując siódmą lokatę. We wszystkich pozostałych swoich startach (100m, 50m stylem grzbietowym oraz 200m stylem zmiennym) Ernest kwalifikował się do finałów B.

20130720_173229

ADSC_0655

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH WYSTĘPÓW NASZYM UCZNIOM

W MISTRZOSTWACH POLSKI W PŁYWANIU

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność