Mistrzostwa Wojewódzkie Klas III w Pływaniu

20140305_122251

W dniu 05.03.2014 nasi uczniowie uczęszczający na co dzień do klas III udali się do Aleksandrowa Łódzkiego, aby wziąć udział w Mistrzostwach Województwa Klas III w Pływaniu. Z pośród siedmioosobowej grupy naszych pływaków najwyższe lokaty wywalczyli: 

Kasia Matyjek – czwarta w konkurencji 50m stylem klasycznym i siódma w konkurencji 25m stylem motylkowym, Jakub Lesiński – szósty w konkurencji 50m stylem motylkowym i ósmy w konkurencji 50m stylem dowolnym, Wiktor Wieprzkowicz – ósmy konkurencji 50m stylem grzbietowym. 

Opiekunowie: Marcin Sarna, Artur Zakrzewski

Nasze zespoły sztafetowe zarówno dziewcząt jak i chłopców zajmowały szóste lokaty w konkurencji 4x50m stylem dowolnym. Dla wielu naszych zawodników zawody w Aleksandrowie były pierwszą możliwością konfrontacji swoich umiejętności na arenie wojewódzkiej tym bardziej należą się wielkie gratulacje dla najmłodszych adeptów skierniewickiej szkoły pływania.

Skład naszej reprezentacji:

  • Zuzanna Jędrzejczak,
  • Szymon Korzeniewski,
  • Jakub Lesiński,
  • Andżelika Lipińska,
  • Katarzyna Matyjek,
  • Wiktor Wieprzkowicz,
  • Aleksandra Zawadzka.

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność