MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PŁYWANIU KLAS II‏

W dniu 13.05.2016 w Kleszczowie odbył się finał rywalizacji drugoklasistów w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego. Do finału z naszej szkoły zakwalifikowało się sześciu uczniów: Michał Brodowski, Tomek Kubisiak, Kaja Nowak, Inez Sarna, Mateusz Węgrzynowicz, Oliwia Zakrzewska. Indywidualnie mistrzynią województwa została Inez Sarna, która zwyciężyła w konkurencji 50m stylem grzbietowym, Inez była również piąta w konkurencji 25m stylem motylkowym. Brązowy medal w konkurencji 25m stylem motylkowym wywalczyła Oliwia Zakrzewska, która startując w swojej drugiej konkurencji 50m stylem grzbietowym zajęła czternaste miejsce. Wysokie lokaty zajmowali również: Michał Brodowski – trzynasty w konkurencji 50m stylem dowolnym, Tomek Kubisiak – piętnasty w konkurencji 50m stylem dowolnym, Kaja Nowak – dwudziesta pierwsza w konkurencji 25m stylem klasycznym. Gratulujemy wspaniały występów w finale mistrzostw województwa wszystkim naszym drugoklasistom.

M. Sarna

IMG_4536

IMG_4545 IMG_4506 IMG_4509

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność