Nagrania audycji radiowych do Radia RSC

W dniu 21.11.2018 roku uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziąć udział w nagraniach audycji radiowych do Radia RSC. Audycje będą emitowane na antenie radia, a także dostępne na stronie internetowej szkoły. Redaktorzy radia RSC pytali uczniów o miłość, tolerancję, dokuczanie, a także o to, czym w dzisiejszych czasach jest patriotyzm. Kolejne audycje nagrywane będą już niebawem. Na pytania, niekiedy trudne i zaskakujące, odpowiadali między innymi uczniowie uczęszczający na lekcje etyki oraz redaktorzy gazetki szkolnej, ale nie tylko :

1.Maks Mackiewicz – Krzos 4b

2. Zuzia Paszkiewicz 4b

3. Zosia Marczak 5b

4. Maja Kopacka 5a

5. Kaja Nowak 5a

6 Mikołaj Nowacki 5a

7. Hania Miszke 5a

8. Lena Nalbach 5b

9. Basia Kur 5b

10. Hubert S 5b

11. Natalia Rogala 6c

12. Iza Radzimirska 8a

13. Julia Assogbe 8b

14. Zuzanna Jędrzejczak 8b

15. Kamila Marat 8b

16.Maja Bird 3a gim

17. Weronika Szeląg 3c gim

18. Patryk Figiel 3c gim

Wszystkim uczniom dziękujemy za otwarte umysły i zapraszamy do dalszej współpracy.

Zmiany w naborze uczniów na półkolonie zimowe

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z wytycznymi Urzędu Miasta Skierniewice, organizatora półkolonii zimowych w szkołach, w bieżącym roku zapisując dziecko na półkolonie zimowe należy oprócz opłaty za wyżywienie uiścić opłatę w wysokości 25 zł – jeżeli dziecko będzie zapisane na jeden tydzień oraz 50 zł – jeżeli zostanie zapisane na dwa tygodnie.

Dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia jest warunkiem zapisania dziecka na listę uczestników półkolonii.

W przypadku dzieci objętych dożywianiem, istnieje możliwość przyznania zasiłku celowego na opłacenie pobytu dziecka na półkoloniach. Pieniądze z tytułu udziału dziecka w półkoloniach zimowych będą przeznaczone na zakup materiałów do prac plastycznych, gier, upominków, biletów wstępu do sal zabaw. Wpłaty dokonujemy w świetlicy szkolnej.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału uczniów już zapisanych poprzez
dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia.

Dzień 11 stycznia jest ostatecznym terminem zapisywania uczniów na półkolonie zimowe. Po tym terminie uczniowie nie będą już zapisywani. 

Accessibility