Obóz wakacyjny

UWAGA!

NOWY CIEKAWY OBÓZ WAKACYJNY!

W związku z sygnałami, że zaproponowany obóz letni jest trochę za drogi, a program zbyt obszerny, prezentujemy nową ofertę:

–  Rimini – nadmorskie miasteczko, największe kąpielisko włoskie nad Adriatykiem, miasto z piękną starówką i zabytkami pamiętającymi Cesarstwo Rzymskie.

– Park rozrywki – Mirabilandia

– Wycieczki do San Marino, Rymu i Watykanu, Wenecji

Termin obozu – 05 – 15 lipca 2016, liczba miejsc na obóz ograniczona.

Dokładne informacje w ZAKŁADCE – obozy wakacyjne.

Zmiany w naborze uczniów na półkolonie zimowe

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z wytycznymi Urzędu Miasta Skierniewice, organizatora półkolonii zimowych w szkołach, w bieżącym roku zapisując dziecko na półkolonie zimowe należy oprócz opłaty za wyżywienie uiścić opłatę w wysokości 25 zł – jeżeli dziecko będzie zapisane na jeden tydzień oraz 50 zł – jeżeli zostanie zapisane na dwa tygodnie.

Dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia jest warunkiem zapisania dziecka na listę uczestników półkolonii.

W przypadku dzieci objętych dożywianiem, istnieje możliwość przyznania zasiłku celowego na opłacenie pobytu dziecka na półkoloniach. Pieniądze z tytułu udziału dziecka w półkoloniach zimowych będą przeznaczone na zakup materiałów do prac plastycznych, gier, upominków, biletów wstępu do sal zabaw. Wpłaty dokonujemy w świetlicy szkolnej.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału uczniów już zapisanych poprzez
dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia.

Dzień 11 stycznia jest ostatecznym terminem zapisywania uczniów na półkolonie zimowe. Po tym terminie uczniowie nie będą już zapisywani. 

Accessibility