Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych Łódź 2018

W dniach 16-17.06.2018 na stadionie AZS-u w Łodzi odbyły się finały zawodów lekkoatletycznych z serii Czwartków Lekkoatletycznych. Rywalizację sportową toczyli najlepsi zawodnicy wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach – finałach miejskich. Byli to chłopcy i dziewczęta z roczników 2007, 2006, 2005. Nie zabrakło tam oczywiście reprezentantów naszej szkoły. Wczesnym rankiem do Łodzi wyruszyły dwie reprezentantki: Inez Sarna oraz Amelia Wieczorek. Był to ich debiut w zawodach lekkoatletycznych tej rangi.

Jako pierwsza do rywalizacji przystąpiła Inez. Wystartowała w swej szlagierowej konkurencji – bieg na 300 m.  Nasza zawodniczka, zaprezentowała się znakomicie wygrywając swoja serię z czasem 50,49 s. Wynik ten uplasował ją ostatecznie na 9 pozycji w Polsce. Do finałowej serii zabrakło jedynie 0,37 s.

Nieco później swoją rywalizację rozpoczęła starsza z zawodniczek – Amelia Wieczorek. Nasza sprinterka zaprezentowała swoje umiejętności w biegu na dystansie 60 m. Amelia zajęła II miejsce w swojej serii, a ostatecznie 28 pozycję z wynikiem 8,89 s.

Zawodniczkom gratulujemy wysokich wyników sportowych i życzymy powodzenia w przyszłych startach.

Opiekunowie: K. Ciszewski, K. Szczepaniak.

Zmiany w naborze uczniów na półkolonie zimowe

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z wytycznymi Urzędu Miasta Skierniewice, organizatora półkolonii zimowych w szkołach, w bieżącym roku zapisując dziecko na półkolonie zimowe należy oprócz opłaty za wyżywienie uiścić opłatę w wysokości 25 zł – jeżeli dziecko będzie zapisane na jeden tydzień oraz 50 zł – jeżeli zostanie zapisane na dwa tygodnie.

Dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia jest warunkiem zapisania dziecka na listę uczestników półkolonii.

W przypadku dzieci objętych dożywianiem, istnieje możliwość przyznania zasiłku celowego na opłacenie pobytu dziecka na półkoloniach. Pieniądze z tytułu udziału dziecka w półkoloniach zimowych będą przeznaczone na zakup materiałów do prac plastycznych, gier, upominków, biletów wstępu do sal zabaw. Wpłaty dokonujemy w świetlicy szkolnej.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału uczniów już zapisanych poprzez
dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia.

Dzień 11 stycznia jest ostatecznym terminem zapisywania uczniów na półkolonie zimowe. Po tym terminie uczniowie nie będą już zapisywani. 

Accessibility