Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych Łódź 2018

W dniach 16-17.06.2018 na stadionie AZS-u w Łodzi odbyły się finały zawodów lekkoatletycznych z serii Czwartków Lekkoatletycznych. Rywalizację sportową toczyli najlepsi zawodnicy wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach – finałach miejskich. Byli to chłopcy i dziewczęta z roczników 2007, 2006, 2005. Nie zabrakło tam oczywiście reprezentantów naszej szkoły. Wczesnym rankiem do Łodzi wyruszyły dwie reprezentantki: Inez Sarna oraz Amelia Wieczorek. Był to ich debiut w zawodach lekkoatletycznych tej rangi.

Jako pierwsza do rywalizacji przystąpiła Inez. Wystartowała w swej szlagierowej konkurencji – bieg na 300 m.  Nasza zawodniczka, zaprezentowała się znakomicie wygrywając swoja serię z czasem 50,49 s. Wynik ten uplasował ją ostatecznie na 9 pozycji w Polsce. Do finałowej serii zabrakło jedynie 0,37 s.

Nieco później swoją rywalizację rozpoczęła starsza z zawodniczek – Amelia Wieczorek. Nasza sprinterka zaprezentowała swoje umiejętności w biegu na dystansie 60 m. Amelia zajęła II miejsce w swojej serii, a ostatecznie 28 pozycję z wynikiem 8,89 s.

Zawodniczkom gratulujemy wysokich wyników sportowych i życzymy powodzenia w przyszłych startach.

Opiekunowie: K. Ciszewski, K. Szczepaniak.

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność