Orlikowa Liga Mistrzów w piłce ręcznej

W dniu 10.06. 2016 reprezentacja klas 4 i 5 szkoły podstawowej wzięła udział w drugim etapie(etap rejonowy) rozgrywek „Łódzkie gra w ręczną – Orlikowa Liga Mistrzów w piłce ręcznej”. W zawodach oprócz Sp 9 w Skierniewicach udział wzięły drużyny zwycięzców pozostałych powiatów z naszego regionu: SP Pukinin, SP Bielawy i gospodarz – SP Kurzeszyn.

Nasi wspaniali uczniowie zwyciężyli w tej rywalizacji pokonując odpowiednio SP Pukinin stosunkiem bramek 7:1,następnie SP Bielawy 5:2 i remisując z zepołem gospodarzy 4:4. Drużyna chłopców i dziewcząt tym samym uzyskała awans do finału wojewódzkiego tych rozgrywek. Będzie on rozegrany w połowie września bierzącego roku, w Aleksandrowie Łódzkim. Udział w nim weźmie 8 najlepszych drużyn z całego województwa łodzkiego.

Skład Sp 9: Piotr Seroczyński, Jakub Furmański, Mikołaj Pruszkowski, Stanisław Pruszkowski, Jakub Marat, Oskar Matulski, Jakub Lesiński, Gracjan Kostański, Oliwia Matulska, Aleksandra Jańczuk, Wiktoria Szczepanik, Wiktoria Żukowska i Alicja Michalak.

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność