Orlikowa Liga Mistrzów

 Miesiąc czerwiec jest bardzo udany dla sportowców z naszej szkoły. A dzieje się tak między innymi za sprawą reprezentacji piłkarskich, zarówno szkoły podstawowej jak i gimnazjum.

Ci pierwsi w dniu piętnastego czerwca zwyciężyli rywalizację o miano mistrza powiatu w rozgrywkach „Orlikowej Ligi Mistrzów w piłce nożnej chłopców”. Tym zwycięstwem awansowali do etapu rejonowego tych rozgrywek, który rozegrany będzie już w nowym roku szkolnym!

Skład złotej drużyny: Piotr Seroczyński, Gracjan Kostański, Kacper Dudek, Dawid Czapnik, Jakub Lesiński, Stanisław Pruszkowski i Jakub Furmański.

  

Idąc śladem swoich młodszych kolegów mistrzami powiatu w kategorii gimnazjum(17.06.2016r.) zostali również uczniowie Zespołu Szkół Integracyjnych w Skierniewicach. Tak samo jak poprzednia drużyna, awansowali oni do rozgrywek regionalnych, które już na początku września rozegrane będą w Kutnie lub Rawie Mazowieckiej.

imag0555

 

Skład mistrzów powiatu w piłce nożnej: Kacper Zdun, Jakub Pawelec, Kajetan Słojewski, Adam Szymański, Wiktor Barańczyk, Maciej Wróbel i Piotr Kłąb.

 

WIELKIE GRATULACJE DLA OBU NASZYCH EKIP!!!

 

Opiekun: Krzysztof Ciszewski

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność