Pasowanie uczniów klas I

W Dniu Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Integracyjnych odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej. Było to wręcz historyczne wydarzenie, ze względu na fakt iż pasowane były dzieci zarówno sześcioletnie jak i siedmioletnie.

SONY DSC

Pan Prezydent Leszek Trębski uwieńczył spotkanie swoją obecnością, wręczając każdemu pierwszakowi upominki. Pierwszaki, w obecności rodziców i gości ślubowały być obowiązkowymi i pilnymi uczniami. Zanim jednak zostały przyjęte do grona społeczności szkolnej musiały udowodnić, że na to zasługują. Egzamin przygotowany przez nauczycieli dzieci zdały wyśmienicie, tym samym dowodząc, że sporo wiedzą i sporo już umieją. Po uroczystym złożeniu przyrzeczenia, dzieci odebrały pamiątkowe dyplomy, upominki i oddały się zabawie, którą poprowadziła animatorka Urszula Pakuła.

J. Szwajkosz

SONY DSCSONY DSC

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność