Piłkarki z ZSI idą śladami starszych kolegów !

sm2

 

Nasza reprezentacja piłkarska dziewcząt z klas pierwszych gimnazjum zwyciężyła w etapie rejonowym corocznego "Turnieju o Puchar Premiera RP – Donalda Tuska".

Zawody rozgrywane były 18.09.13 na obiektach sportowych OSiR Nawa w Skierniewicach.

Trener: Krzysztof Ciszewski.

Nasze uczennice wzięły również udział w półfinale wojewódzkim, który odbył się w dniu 23.09.13, w miejscowości Pupkin.
Zawody zakończyły na V pozycji, walcząc dzielnie w wyżej notowanymi zespołami. Dziewczyny grały w skladzie: Lidka Woźniak, Kaja Dudek, Paulina Drążkiewicz, Kornelia Walz, Nadia Ozga, Karolina Krokocka, Ala Marchel, Marta Wrzodak.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy naszych podopiecznych!

sm1

 

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność