Piłkarze z ZSI mistrzami województwa!

liga3

 

Zespół Szkół Integracyjnych w Skierniewicach wygrał tegoroczną edycję "Orlikowej Ligi Mistrzów", w kategorii Chłopcy 14-16 lat.

Trener: Krzysztof Ciszewski

Rozgrywki składały sie z 4 etapów:

1. Powiat – 1 Miejsce (8 drużyn) Skierniewice – Czerwiec 2013
2. Rejon – 1 Miejsce (3 drużyny) Skierniewice – Sierpień 2013
3. Półfinał Wojewódzki – 2 Miejsce (8 drużyn) Łódź 6.09.2013
4. Finał Wojewódzki 1 Miejsce (4 najlepsze drużyny wyłonione z eliminacji) Zgierz – 14.09.2013

Wyniki w finale wojewódzkim:

Półfinał: ZSI Skierniewice-Czerniewice 0-0, k.3:2
Finał: ZSI Skierniewice-Wieruszów 2:0

Skład drużyny: Tomasz Wrzodak, Łukasz Stangreciak, Arkadiusz Sidor, Mateusz Bakalarski, Krystian Wiśniewski, Jan Wojciechowski, Karol Urbański, Maciej Struski.

 

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność