Podsumowanie projektu czytelniczego w klasach 4-6

W ramach zaliczenia projektu czytelniczego uczniowie klas IV-tych przygotowali podobizny bohaterów „Doliny Muminków” w postaci figurek wykonanych dowolną techniką, uczniowie klas V-tych portrety Marka Piegusa na kartce sztywnego papieru o formacie A3, a klasy VI-te lapbooki poświęcone głównemu bohaterowi, Harremu Potterowi.

Wszystkie działania uczniów były nagradzane ocenami. Punktem kulminacyjnym projektu było wręcznie dyplomów i drobnych nagród najbardziej zaangażowanym uczniom z klasy IVA i IVC. Przy okazji realizacji projektu w naszym uczniowskim gronie ujawniły się niezwykłe talenty oratorsko-aktorskie (Mikołaj Stempniak, Miłosz Stachlewski) oraz plastyczne (Lena Gola, Gracjan Kostański, Dawid Czapnik, Natalia Zglińska, Katarzyna Śliwińska)

Projekt czytelniczy okazał się bardzo ciekawym i przydatnym działaniem edukacyjnym, w które zaangażowało się wiele dzieci. Cel został osiągnięty. Może nie wszyscy szturmem ruszą do biblioteki, może nie wszyscy wypożyczą książkę, ale z pewnością wszyscy będą wiedzieli, dlaczego warto po nie sięgać.

Wystawa prac odbędzie się w październiku 2016, podczas miesiąca bibliotek.

SAM_0624

SAM_0628 SAM_0623 SAM_0621

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność