Powiatowy XXXVIII Mały Konkurs Recytatorski

15 maja na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów prezentowali swoje talenty recytatorskie. Gościem konkursu był autor książek dla dzieci i młodzieży pan Marcin Kozioł, którego książki z dedykacją autora wręczono nagrodzonym uczestnikom. W eliminacjach powiatowych naszą szkołę reprezentował Jaś Pągowski z klasy 3 b. Nasz uczeń został laureatem tego konkursu w swojej kategorii wiekowej i weźmie udział w Wielkim Finale Konkursu Recytatorskiego „Świerszczykowe wierszyki” w na scenie Łódzkiego Domu Kultury pod koniec maja.

Gratulujemy sukcesu!

D. Pustelnik A. Tomaszewska

Zmiany w naborze uczniów na półkolonie zimowe

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z wytycznymi Urzędu Miasta Skierniewice, organizatora półkolonii zimowych w szkołach, w bieżącym roku zapisując dziecko na półkolonie zimowe należy oprócz opłaty za wyżywienie uiścić opłatę w wysokości 25 zł – jeżeli dziecko będzie zapisane na jeden tydzień oraz 50 zł – jeżeli zostanie zapisane na dwa tygodnie.

Dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia jest warunkiem zapisania dziecka na listę uczestników półkolonii.

W przypadku dzieci objętych dożywianiem, istnieje możliwość przyznania zasiłku celowego na opłacenie pobytu dziecka na półkoloniach. Pieniądze z tytułu udziału dziecka w półkoloniach zimowych będą przeznaczone na zakup materiałów do prac plastycznych, gier, upominków, biletów wstępu do sal zabaw. Wpłaty dokonujemy w świetlicy szkolnej.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału uczniów już zapisanych poprzez
dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia.

Dzień 11 stycznia jest ostatecznym terminem zapisywania uczniów na półkolonie zimowe. Po tym terminie uczniowie nie będą już zapisywani. 

Accessibility