Rejonowy Konkurs Piosenki w Języku Angielskim, Niemieckim i Rosyjskim

W dniu 13.12.2014r. w kinie „Polonez” w Skierniewicach  odbył się Rejonowy Konkurs Piosenki w Języku Angielskim, Niemieckim i Rosyjskim. W konkursie startowało ok. 40 wykonawców piosenek z całego regionu. Naszą szkołę reprezentowały dwie wokalistki wraz z zespołami tanecznymi:

– Oliwia Walichowska oraz zespół  taneczny: Jakub Stefanowski, Jakub Dzierzbiński i Łukasz Gutowski, którzy wykonali piosenkę  w języku angielskim „Black velvet”,
– Maja Mitkowska oraz tancerki: Iga Kowalczyk i Julia Tataj zaprezentowały piosenkę w języku angielskim: „Stay with me”.

Obydwa występy zachwyciły publiczność. Wykonawcy piosenek zostali obsypani nagrodami: Maja wraz z zespołem zdobyła III miejsce w kategorii piosenek angielskich, natomiast Oliwia i chłopcy otrzymali Nagrodę Grand Prix oraz Nagrodę Publiczności. Dodatkowo została wyróżniona Oliwia Walichowska, otrzymując Nagrodę za Osobowość Sceniczną– otrzymała nagrodę rzeczową w postaci tableta.

Wszystkim artystom gratulujemy udanych występów!

Aneta Kucharska

konkurs-piosenki

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność