SP 9 na 7 miejscu na Mistrzostwach Polski w piłce nożnej chłopców!

2Wielgus 13

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 9 ze Skierniewic zdobyła 7 miejsce na Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej Chłopców u11 w ramach rozgrywanego pod patronatem PZPNU turnieju im. Marka Wielgua. 

Opiekunem reprezentacji był Adrian El-Ward.

Po przejściu rozgrywek miejskich, powiatowych, rejonowych oraz zdobyciu mistrzostwa województwa łódzkiego nasi uczniowie wzięli udział w Finale Ogólnopolskim, który był rozgrywany w dniach 20-22 września w Policach (zachodniopomorskie).

W turnieju łącznie udział wzięło 1950 szkół z całej Polski.

Skład SP nr 9: Kacper zdun, Filip Burzyński, Jakub Pawelec, Kajetan Słojewski, Eryk Zieliński, Damian Gromek, Damian Makuch, Kacper Karasek, Jakub Reszka, Piotr Kłąb.

 

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność