Spektakl Truskawkowych Rodziców „Królowa Śniegu”

W dniu 25.05.2018 roku uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na spektakl Truskawkowych Rodziców „Królowa Śniegu”. Wśród publiczności znaleźli się także nasi koledzy z ośrodka prowadzonego przez Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Wspólna troska” oraz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skierniewicach. Panowała miła atmosfera, przedstawienie wzbogacone było o znane piosenki filmowe,  a niektórzy z nas mogli w scenie finałowej zatańczyć i zaśpiewać z aktorami na scenie. Kolejny spektakl Truskawkowych Rodziców już 9.09.2018 roku na deskach Kinoteatru „Polonez”. Serdecznie zapraszamy.

Aneta Nowak.

Zmiany w naborze uczniów na półkolonie zimowe

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z wytycznymi Urzędu Miasta Skierniewice, organizatora półkolonii zimowych w szkołach, w bieżącym roku zapisując dziecko na półkolonie zimowe należy oprócz opłaty za wyżywienie uiścić opłatę w wysokości 25 zł – jeżeli dziecko będzie zapisane na jeden tydzień oraz 50 zł – jeżeli zostanie zapisane na dwa tygodnie.

Dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia jest warunkiem zapisania dziecka na listę uczestników półkolonii.

W przypadku dzieci objętych dożywianiem, istnieje możliwość przyznania zasiłku celowego na opłacenie pobytu dziecka na półkoloniach. Pieniądze z tytułu udziału dziecka w półkoloniach zimowych będą przeznaczone na zakup materiałów do prac plastycznych, gier, upominków, biletów wstępu do sal zabaw. Wpłaty dokonujemy w świetlicy szkolnej.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału uczniów już zapisanych poprzez
dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia.

Dzień 11 stycznia jest ostatecznym terminem zapisywania uczniów na półkolonie zimowe. Po tym terminie uczniowie nie będą już zapisywani. 

Accessibility