Spotkanie uczniów klas I-III z wolontariuszami schroniska dla zwierząt

4 grudnia w ramach trwającego Tygodnia Wolontariatu, w naszej szkole odbyło się spotkanie dla klas I-III z wolontariuszkami ze Skierniewickiego Schroniska dla Zwierząt. Uczestniczyły w nim klasy: Ib, IIb, IIIa.
Paniom towarzyszył uroczy czworonóg,  również z czworonogiem, który pokazywał różne sztuki. Na zajęciach uczniowie dowiedzieli się, jak należy zachowywać się w stosunku do zwierząt, a także poznali kilka ciekawostek o czworonogach.
W tym roku szkolnym za sprawą Wirtualnej Adopcji nasza szkoła bierze pod swoje skrzydła Iskierkę – suczkę, która już dłuższy czas nie może znaleźć domu.
Przez cały rok szkolny będziemy zbierać puszki i karmę dla psiaczków ze schroniska. Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji. Zbieramy stare koce, kołdry, puszki, makarony, miski, zabawki dla psów. Jeśli ktoś miałby stara, niepotrzebna budę, to odnowimy ją i przekażemy dla naszej Iskierki.

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność