Spotkanie z pisarką klas IIIb i IIIa

IMG_2557

 

IMG_2550

15 maja br. klasy IIIb oraz IIIa uczestniczyły w spotkaniu autorskim z pisarką znanych i lubianych powieści dla dzieci i młodzieży – Idą Pierelotkin. Autorka chętnie opowiedziała dzieciom o sobie i swojej twórczości, o bohaterach występujących w jej utworach, a także o ogromnej przyjemności jaką przynosi pisanie.
Pani Ida nie tylko chętnie odpowiadała na najróżniejsze pytania dzieci, ale sama też je zadawała uczestnikom spotkania. Pisarka pytała m.in. o ich ulubione książki,  o przyszłość słowa drukowanego oraz o tematykę utworów, jaką chcieliby przeczytać najchętniej. Okazuje się, że większość naszych dzieci bardzo lubi czytać i chętnie sięga po książki. Spotkanie to upłynęło w sympatycznej atmosferze. Na zakończenie każdy mógł zdobyć dla siebie pamiątkowy autograf.

E. Smolarek, J. Kowalska, M. Biernat, B. Bieniewicz

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność