Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw

swieto16

Skierniewiczanie od wielu lat  obchodzą Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw. Coroczną jego ozdobą jest parada uczniów skierniewickich szkół ulicami naszego miasta. W tym roku uczniowie przebrani za żywioły: ogień, wodę, powietrze i ziemię, prezentowali swoje szkoły przed mieszkańcami miasta i jego gośćmi. 

dsc_1277

Uczniowie Zespołu Szkół Integracyjnych zaprezentowali się naprawdę wspaniale. Widoczny z daleka rydwan,  pomarańczowo –żółte płomienie przebrań, doskonały makijaż, karkołomne zwroty na rolkach i wspaniałe humory „żywiołowych dzieciaków z Dziewiątki” zapisały się w naszej pamięci na długie lata.

Wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym  zorganizowanie tego naprawdę ognistego korowodu serdecznie dziękujemy!

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność