Szkoła pod Żaglami

Uczeń Gimnazjum Stanisław Murgrabia zakończył pomyślmie 6 tygodniowy rejs oceaniczny zorganizowany przez Fundację "Szkoła pod Żaglami". Rejs rozpoczął się od Świnoujścia przez Morze Bałtyckie, Pólnocne, Zatokę Biskajską, Lizbonę, Malagę, Barcelonę do Genui. Rejs odbyłsię polsim żaglowcem POGORIA w terminie 22 września – 3 listopada 2012 roku.

Podczas rejsu prowadzone były zajęcia zgodnie z programem III klasy gimnazjum. Młodzież w czasie kilku całodniowych wycieczek po portach miałą okazję zapoznać się z architekturą, sztuką i historią miast portowych południowo-zachodniej Europy.

Zmiany w naborze uczniów na półkolonie zimowe

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z wytycznymi Urzędu Miasta Skierniewice, organizatora półkolonii zimowych w szkołach, w bieżącym roku zapisując dziecko na półkolonie zimowe należy oprócz opłaty za wyżywienie uiścić opłatę w wysokości 25 zł – jeżeli dziecko będzie zapisane na jeden tydzień oraz 50 zł – jeżeli zostanie zapisane na dwa tygodnie.

Dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia jest warunkiem zapisania dziecka na listę uczestników półkolonii.

W przypadku dzieci objętych dożywianiem, istnieje możliwość przyznania zasiłku celowego na opłacenie pobytu dziecka na półkoloniach. Pieniądze z tytułu udziału dziecka w półkoloniach zimowych będą przeznaczone na zakup materiałów do prac plastycznych, gier, upominków, biletów wstępu do sal zabaw. Wpłaty dokonujemy w świetlicy szkolnej.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału uczniów już zapisanych poprzez
dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia.

Dzień 11 stycznia jest ostatecznym terminem zapisywania uczniów na półkolonie zimowe. Po tym terminie uczniowie nie będą już zapisywani. 

Accessibility