Uczniowie klasy IIb w Bibliotece Pedagogicznej oraz w Urzędzie Rady Miasta

 

1384258037587

12 listopada zajęcia uczniów klasy II b miały miejsce poza terenem szkoły.

 

D. Pustelnik  A. Tomaszewska  

Najpierw  udaliśmy się do Biblioteki Pedagogicznej na zajęcia edukacyjno-zabawowe  pod hasłem „Urodziny misia”. Po  tym spotkaniu, na zaproszenie mamy Oli, jednej z uczennic, złożyliśmy wizytę w Biurze Rady Miasta Skierniewice. Rozmawialiśmy  o szkole  z prezesem Związku Nauczycielstwa Polskiego Panią Urszulą Adamczyk. Spotkania po raz kolejny poszerzyły naszą wiedzę o ważnych instytucjach i ich  funkcjach w życiu naszego miasta.  

Na urodzinowym spotkaniu dzieci przypomniały historię pluszowego misia i słuchały bajki czytanej przez panią bibliotekarkę. Uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych oraz oglądały film. Dużo radości wniosły zabawy z elementem rywalizacji oraz układanki misiów w grupach. Na zakończenie ciekawych zajęć każdy wykonał pracę plastyczną.

Natomiast podczas wizyty w Biurze Rady Miasta poznaliśmy obowiązki pracowników biura oraz zadania Rady Miasta .Odwiedziliśmy salę konferencyjną- miejsce spotkań rady miejskiej. Wyjaśnialiśmy  trudne słowa.
W czasie spotkania z Panią Urszulą Adamczyk zadawaliśmy pytania związane ze szkołą,  zwiedziliśmy salę klubu nauczyciela.

1384259411806

Byliśmy bardzo zadowoleni z pamiątek, które otrzymaliśmy po spotkaniach. 

 

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność