Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Gdy 1 września  uczniowie odnajdą w tłumie swoich przyjaciół i przywitają się z wychowawcami, szybko zapominają o wakacjach. W szkole wiele niespodzianek (sala komputerowa!), nowe pomysły i zadania.

dsc_0009

szla_komp

Rozpoczął się kolejny rok szkolny. Jak co roku spotkaliśmy się razem w auli szkoły, by rozpocząć go naprawdę uroczyście. Znów w obecności sztandaru rozbrzmiewał hymn szkoły, wysłuchaliśmy powitań i wielu ciepłych życzeń na nadchodzące miesiące nauki.

 

dsc_0005

dsc_0013

Uroczystość umilił krótki występ uczniów z klasy IIb gimnazjum, którzy nie zapomnieli także o historii. Przed 74 laty młodzi ludzie nie mogli pójść, jak zwykle we wrześniu, do szkoły. 1.09.1939 roku wybuchła bowiem II wojna światowa…

***

Niech nowy rok szkolny upłynie każdemu jak najlepiej! Niech Uczniom  przyniesie wspaniałe oceny i niech wszyscy odniosą w nim  sukces na miarę swoich możliwości. Nauczycielom i wszystkim  pracownikom szkoły  życzymy satysfakcji z pracy, zapału radości na co dzień. 

 

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność