Wręczenie nagród w tegorocznych edycjach konkursów przedmiotowych

konkursy

W dniu 14 maja 2014 r. w Gimnazjum nr 1 w Skierniewicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom, którzy zostali wyróżnieni w tegorocznych edycjach konkursów przedmiotowych. Wśród nagrodzonych są także nasi gimnazjaliści.

Jacek Marczak

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Frazeologicznym „Z polszczyzną za pan brat” zajął Jakub Stachów z klasy III a, opiekun pan Jacek Marczak.

W Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Zastosowanie matematyki w życiu codziennym” zajęli:

w kategorii klas I : II miejsce Damian Woliński z klasy I a, opiekun pani Elżbieta Wacławek,

w kategorii klas II : III miejsce Adam Zdun z klasy II b, opiekun pani Elżbieta Rogowska,

w kategorii klas III : III miejsce Kamil Rózga z klasy III c, opiekun Pani Barbara Kubik.

 W Międzyszkolnym Konkursie Językowo – Fotograficznym „ Skierniewice – Miasto i Okolice” w kategorii języka angielskiego II i III miejsce przypadło uczennicom klasy II b.

Karolina Wrąbel i Oliwia Wesołowska uplasowały się na II miejscu, zaś Małgorzata Skrzypińska i Julia Zdun na III miejscu. Opiekunką obu drużyn była pani Joanna Szwajkosz.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy osiągniętych wyników.

SONY DSC

Więcej zdjęć w galerii

 

 

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność