WYCIECZKA DO WARSZAWY

Dnia 28.04.2016 r. uczniowie klasy IVD i VB oraz kilkoro z klasy VID pod opieką pań: Katarzyny Wiercioch-Sas, Katarzyny Roszkowskiej-Żydowo oraz Katarzyny Sokołowskiej udali się na wycieczkę do Warszawy. Celem wycieczki było obejrzenie wystawy „Titanic – the Exhibition” – jednej z najsłynniejszych mobilnych wystaw świata, mieszczącej się w Pałacu Kultury i Nauki. Poznaliśmy historię statku i wczuliśmy się w ogromną tragedię, jaka spotkała jego pasażerów. Wśród eksponatów zobaczyć mogliśmy ponad 200 przedmiotów wydobytych z wraku Titanica, oryginalne dokumenty i zdjęcia, a także dokładne repliki wnętrz i luksusowych kabin pasażerskich.

K. Roszkowska-Żydowo

Następnie udaliśmy się do restauracji McDonald’s, by coś zjeść i na spacer wokół Łazienek Królewskich. Tam zobaczyliśmy m.in. Pomnik Fryderyka Chopina, przy którym zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia, podziwialiśmy dumnie kroczące pawie oraz karmiliśmy orzechami wiewiórki. Po spacerze pojechaliśmy do kręgielni w jednym ze sportowych ośrodków i tam zagraliśmy zespołowo w kręgle, dając upust swojej energii. Ten dzień był bardzo udany, pełen atrakcji, ale też wyczerpujący.

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność