Wycieczka klasy IVB i VD do FARMY ILUZJI

Dnia 26 maja 2015 r. klasy: IVB i VD wraz ze swoimi paniami i pedagogiem specjalnym udali się na wycieczkę do „Farmy Iluzji” w Mościskach (gm. Trojanów), którą stanowi ogromny Park Edukacji i Rozrywki. Mieliśmy tam mnóstwo atrakcji, tj. Latająca Chata Tajemnic, Muzeum Iluzji, Tunel Zapomnienia, Labirynt Luster, Pokój Amesa, Zakręcony Domek, Meble Olbrzyma, Lewitujący kran, Studnia nieskończoności, zagroda ze zwierzętami i wiele innych. Nasza wyprawa trwała długo, gdyż wyjechaliśmy o godz. 8:30, a wróciliśmy ok. 19:00. Wszyscy jednak jesteśmy zadowoleni i bogaci w nowe doświadczenia. Polecamy tę wycieczkę innym, naprawdę warto.

K. Roszkowska-Żydowo, J. Lesiecka, B. Ziębińska

image001 image002 image003 image004 image005 image006 image007 image008

Zmiany w naborze uczniów na półkolonie zimowe

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z wytycznymi Urzędu Miasta Skierniewice, organizatora półkolonii zimowych w szkołach, w bieżącym roku zapisując dziecko na półkolonie zimowe należy oprócz opłaty za wyżywienie uiścić opłatę w wysokości 25 zł – jeżeli dziecko będzie zapisane na jeden tydzień oraz 50 zł – jeżeli zostanie zapisane na dwa tygodnie.

Dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia jest warunkiem zapisania dziecka na listę uczestników półkolonii.

W przypadku dzieci objętych dożywianiem, istnieje możliwość przyznania zasiłku celowego na opłacenie pobytu dziecka na półkoloniach. Pieniądze z tytułu udziału dziecka w półkoloniach zimowych będą przeznaczone na zakup materiałów do prac plastycznych, gier, upominków, biletów wstępu do sal zabaw. Wpłaty dokonujemy w świetlicy szkolnej.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału uczniów już zapisanych poprzez
dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia.

Dzień 11 stycznia jest ostatecznym terminem zapisywania uczniów na półkolonie zimowe. Po tym terminie uczniowie nie będą już zapisywani. 

Accessibility