X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Skierniewicach

19 lutego odbył się X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Skierniewicach dla uczniów klas I-III. Konkurs jak corocznie zorganizowany został przez Szkołę Podstawową Nr 4, a przeprowadzony w Gimnazjum Nr3 podczas obchodów 558 rocznicy nadania praw miejskich naszemu miastu.

D. Pustelnik, A. Tomaszewska

 

Dzieci zmierzyły się z trudnymi zadaniami, wymagającymi dużej wiedzy o naszym mieście i umiejętności współpracy w drużynie. Zaprezentowali scenkę przybliżającą współczesną lub historyczną postać związaną ze Skierniewicami

Nasi uczniowie pomyślnie zaprezentowali scenkę o Szczepanie Pieniążku i świetnie wykonali wszystkie zadania zdobywając tym samym I miejsce wśród skierniewickich szkół podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowali:

Oliwka Błaszczyk z kl. III b

Michał Moczyński z kl. III b

Miłosz Stachlewski z kl. III c

Gratulacje!

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność