XI Międzyszkolny konkurs „Przyrodomania”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

28  kwietnia 2014  roku w  odbył się  XI Międzyszkolny  Turniej Wiedzy O Środowisku Społeczno-Przyrodniczym „PRZYRODOMANIA” pod Patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice.

M. Popierlarczyk,  D.Pustelnik, A. Tomaszewska, M. Wójcicka

 

Udział w tegorocznym  turnieju zgłosiły drużyny ze Szkoły Podstawowej im. Ks.St. Konarskiego, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 5 i Szkoły Podstawowej nr 9.
Turniej zgromadził w auli szkoły około 70 uczniów z tych placówek, ponieważ drużynom  towarzyszyły grupy dopingujące z poszczególnych szkół.

Część zadań konkursowych  drużyny mogły rozwiązać w konsultacji ze swoją grupą dopingującą.

I miejsce w turnieju zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9 w składzie:
Zuzia Stanecka z klasy III a
Mateusz Wacławek z klasy III b

Jakub Lesiński z klasy III c

Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4.

Trzecie miejsce z wysoką ilością punktów przypadło Szkole Podstawowej nr 2.

Zapraszamy do Galerii.

Zgodnie z regulaminem konkursu jury przyznało wyróżnienie za ciekawą, żywą prezentację  i  doping dla grupy  kibicującej, tym razem  ze Szkoły Podstawowej nr 9 .  

W przerwie wszyscy uczestnicy  obejrzeli  przedstawienie w języku angielskim  przygotowaną przez  uczniów klasy III b pod opieką pani Magdaleny Mazurkiewicz. Oczekując na wyniki wszyscy zebrani    zostali zaproszeni   na  zdrowy poczęstunek.
Na koniec  wspólnie uczyły się i bawiły przy piosence  o naszej planecie.             

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w postaci   książek o tematyce przyrodniczej ufundowane przez Prezydenta Miasta Pana Leszka Trębskiego oraz upominki  związane
z promocją naszego miasta. Wyróżniona grupa dopingująca  odebrała dyplom i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców  Zespołu Szkół Integracyjnych. 

Organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania za wsparcie rzeczowe
i finansowe dla:

Pana  Zbigniewa Marcina Marata, właściciela zakładu piekarniczo-cukierniczego Marel”   w Dębowej Górze
Pani Pauliny Kołacz, Właścicielki firmy – Frutteto
Pana Tomasza Włochacza, właściciela   Firmy „Ósemka-Ołówek”   w Skierniewicach
Pani Anny Wolińskiej, Naczelnik Wydziału Kultury Sportu   I Promocji Miasta     w Skierniewicach
oraz Rady Rodziców  Zespołu Szkół Integracyjnych.

 

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność