XIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Skierniewicach

W marcu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Skierniewicach, którego organizatorem jest, jak co roku, Szkoła Podstawowa nr 4. W br. roku szkolnym drużynę reprezentującą naszą szkołę stanowili uczniowie klasy 3 b w składzie: Iga Chudzińska, Mateusz Skoneczny i Karol Stępień. Cała drużyna świetnie pracowała zespołowo. Wykazała się szeroką wiedzą, ciekawostkami na temat Skierniewic i ich historii. W kategorii Scenka na temat Skierniewic uczniowie zaprezentowali krótką współczesną historyjkę, w efekcie której powstał album- fotoreportaż kończący projekt poznawania naszego miasta. Drużyna zajęła III miejsce tuż za SP 2. Na zakończenie uczniowie otrzymali na pamiątkę nową książkę Wiesławy Maciejak pt. „Dawno temu nad Łupią” z dedykacją autorki. Serdeczne gratulacje.

Opiekun: A. Tomaszewska, D. Pustelnik

Zmiany w naborze uczniów na półkolonie zimowe

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z wytycznymi Urzędu Miasta Skierniewice, organizatora półkolonii zimowych w szkołach, w bieżącym roku zapisując dziecko na półkolonie zimowe należy oprócz opłaty za wyżywienie uiścić opłatę w wysokości 25 zł – jeżeli dziecko będzie zapisane na jeden tydzień oraz 50 zł – jeżeli zostanie zapisane na dwa tygodnie.

Dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia jest warunkiem zapisania dziecka na listę uczestników półkolonii.

W przypadku dzieci objętych dożywianiem, istnieje możliwość przyznania zasiłku celowego na opłacenie pobytu dziecka na półkoloniach. Pieniądze z tytułu udziału dziecka w półkoloniach zimowych będą przeznaczone na zakup materiałów do prac plastycznych, gier, upominków, biletów wstępu do sal zabaw. Wpłaty dokonujemy w świetlicy szkolnej.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału uczniów już zapisanych poprzez
dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia.

Dzień 11 stycznia jest ostatecznym terminem zapisywania uczniów na półkolonie zimowe. Po tym terminie uczniowie nie będą już zapisywani. 

Accessibility