XIV konkurs przyrodniczy dla uczniów klas V i VI

XIV  KONKURS PRZYRODNICZY dla uczniów klas V i VI w Zespole Szkół  im. Ks. Stanisława Konarskiego w Skierniewicach

22 lutego 2017 roku odbył się XIV Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas V i VI szkół podstawowych. Konkurs składał się z dwóch części: indywidualnego testu oraz drużynowego rozwiązywania zadań praktycznych. Naszą szkołę reprezentowało trzydziestu uczniów. 10 marca 2017 r. odbyło się ogłoszenie wyników i uroczyste podsumowanie konkursu.

Beata Kowalczyk


Tytuł zwycięzcy w kategorii klas VI i nagrodę za najlepszy wynik uzyskał Mateusz Wacławek z klasy VI B.
Nagrodę za najlepszy wynik testu w kategorii klas piątych utrzymała Lena Gola z klasy VA.

Wyróżnienie za dobry łączny wynik otrzymali: Bartosz Boratyński z klasy VC, Mateusz Kobus z klasy VIB, Zofia Jańczuk z klasy VB, Michał Moczyński z klasy VB, Stanisław Pruszkowski z klasy VIC.
Wyróżnienia w dziedzinach praktycznych otrzymali:
W dziedzinie biologia, chemia i fizyka – Mateusz Wacławek, Mateusz Kobus i Helena Ablewska z klasy VIB
W dziedzinie fizyka – Wojciech Kopacki, Potaś Wiktoria i Aleksandra  Szwede.

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność