Zawody pływackie SZS

W dniu 07.08.2018 w Skierniewicach odbyły się zawody pływackie w ramach rywalizacji Szkolnego Związku Sportowego. Rywalizacja odbywała się na poziomie rejonowym, a zwycięskie reprezentacje szkół uzyskały bezpośredni awans do finałów wojewódzkich.  W klasyfikacji igrzysk szkół podstawowych bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja naszej szkoły i to ona zwyciężyła zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. W klasyfikacji gimnazjów reprezentacja naszych dziewcząt również odniosła zwycięstwo co oznacza, że w finale będą reprezentować Skierniewice trzy zespoły z „DZIEWIĄTKI”. GRATULUJEMY!!!

Nauczyciele: Marcin Sarna, Artur Zakrzewski, Kamil Szczepaniak

Nasi uczniowie wystąpili w składach:

Inez Sarna, Oliwia Zakrzewska, Paulina Dudek, Pola Drążkiewicz, Julia Furmańska, Joanna Świderska, Nadia Lipowska.

Jarosław Jankiewicz-Delgado, Michał Brodowski, Gracjan Kostański, Mikołaj Maszewski, Jakub Lesiński, Kamil Goździk.

Weronika Zalewska, Zuzanna Filipiak, Zuzanna Magdziarz, Katarzyna Matyjek, Wiktoria Czapnik, Weronika Korzeniewska, Oliwia Węgrzynowicz, Zuzanna Jędrzejczak.

Zmiany w naborze uczniów na półkolonie zimowe

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z wytycznymi Urzędu Miasta Skierniewice, organizatora półkolonii zimowych w szkołach, w bieżącym roku zapisując dziecko na półkolonie zimowe należy oprócz opłaty za wyżywienie uiścić opłatę w wysokości 25 zł – jeżeli dziecko będzie zapisane na jeden tydzień oraz 50 zł – jeżeli zostanie zapisane na dwa tygodnie.

Dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia jest warunkiem zapisania dziecka na listę uczestników półkolonii.

W przypadku dzieci objętych dożywianiem, istnieje możliwość przyznania zasiłku celowego na opłacenie pobytu dziecka na półkoloniach. Pieniądze z tytułu udziału dziecka w półkoloniach zimowych będą przeznaczone na zakup materiałów do prac plastycznych, gier, upominków, biletów wstępu do sal zabaw. Wpłaty dokonujemy w świetlicy szkolnej.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału uczniów już zapisanych poprzez
dokonanie wpłaty do dnia 11 stycznia.

Dzień 11 stycznia jest ostatecznym terminem zapisywania uczniów na półkolonie zimowe. Po tym terminie uczniowie nie będą już zapisywani. 

Accessibility