Zawody pływackie o Puchar Mistrza Sportu

Przechwytywanie

Zaledwie rozpoczął się nowy rok szkolny, a nasi uczniowie już wzbogacili się o wiele medali. Nasi pływacy bo o nich mowa fenomenalnie zaprezentowali się w dniu 21 września podczas rozgrywanych w Ciechanowie zawodach pływackich o Puchar Mistrza Sportu. Na najwyższym stopniu podium w konkurencji 50m stylem klasycznym stanęła Kornelia Walz, wywalczyła ona również brązowy medal w 50m stylem dowolnym. 

Marcin Sarna, Artur Zakrzewski

Bartosz Brodowski zdobył brązowy medal w konkurencji 50m stylem motylkowym, Krzysztof Kowalczyk był trzeci w konkurencji 50m stylem dowolnym podobnie jak Kacper Orzechowski, który również dopłynął do mety na trzecim miejscu w konkurencji 50m stylem klasycznym, Kasia Sarna wywalczyła dwa srebrne medale w konkurencjach 50m stylem dowolnym i 50m stylem motylkowym. W klasyfikacji drużynowej nasi uczniowie wywalczyli 3 miejsce i tym samym ogromny puchar wraz z drużyną przyjechał do Skierniewic. Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników i liczymy na następne sukcesy na najbliższych zawodach.

IMG_6952

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność