EdukacjaRada Miasta
30 Wrz

Zawody pływackie o Puchar Mistrza Sportu

Przechwytywanie

Zaledwie rozpoczął się nowy rok szkolny, a nasi uczniowie już wzbogacili się o wiele medali. Nasi pływacy bo o nich mowa fenomenalnie zaprezentowali się w dniu 21 września podczas rozgrywanych w Ciechanowie zawodach pływackich o Puchar Mistrza Sportu. Na najwyższym stopniu podium w konkurencji 50m stylem klasycznym stanęła Kornelia Walz, wywalczyła ona również brązowy medal w 50m stylem dowolnym.

Marcin Sarna, Artur Zakrzewski

Bartosz Brodowski zdobył brązowy medal w konkurencji 50m stylem motylkowym, Krzysztof Kowalczyk był trzeci w konkurencji 50m stylem dowolnym podobnie jak Kacper Orzechowski, który również dopłynął do mety na trzecim miejscu w konkurencji 50m stylem klasycznym, Kasia Sarna wywalczyła dwa srebrne medale w konkurencjach 50m stylem dowolnym i 50m stylem motylkowym. W klasyfikacji drużynowej nasi uczniowie wywalczyli 3 miejsce i tym samym ogromny puchar wraz z drużyną przyjechał do Skierniewic. Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników i liczymy na następne sukcesy na najbliższych zawodach.

IMG_6952

Zespół Szkół Integracyjnych im. Marii Grzegorzewskiej w Skierniewicach
ul. Tetmajera 7, 96-100 Skierniewice, tel/fax: (0-46) 833-81-91, NIP: 836-16-94-206