Zespół Szkół Integracyjnych współpracuje z UNICEF

Uczniowie naszej szkoły z ogromnym zaangażowaniem i zrozumieniem podeszli do akcji charytatywnej UNICEF „Wszystkie kolory świata” ogłoszonej na początku listopada 2016r.Projekt miał charakter globalny, międzynarodowy. Uczniowie pod kierunkiem p. Doroty Owczarek, p. Roberta Gruszewskiego, p .Ewy Tartanus i p. Alicji Przybyszewskiej wykonali 107 szmacianych laleczek. Wszystkie laleczki były piękne, różnorodne i cieszyły się ogromnym powodzeniem zarówno wśród dzieci , jak ich rodziców. Sprzedaż rozpoczęła się podczas zebrania z rodzicami i trwała około miesiąca . Cena jednej laleczki to 10 zł. Udało się zebrać 1070 zł. Uzyskane pieniądze zostały wpłacone na konto Unicef. Za przekazane pieniądze będą zakupione szczepionki dla dzieci w Angoli. Dzięki społeczności naszej szkoły mogliśmy przyczynić się do uratowania 107 dzieci.

D. Owczarek

Drogi użytkowniku,

Klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 r.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. Z dnia 04.05.2018r. L 119/1), dalej jako „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Danych jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach, ul. Tetmajera 7.
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.
3. Dane osobowe mogę być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego i do organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne), ale konieczne w celu udostępnienia strony internetowej
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu
9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w górnej części strony).

Dostępność