Tymbark Cup 2011

19 maja reprezentacja chłopców naszej szkoły w piłce nożnej do lat 10 wzięła udział w XI edycji turnieju "Z podwórka na stadion o puchar tymbarku". Turniej ten to oficjalne Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej pod patronem UEFA. PZPN- u Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz głównego sponsora- firmy tymabrk. W tych prestiżowych rozgrywkach nasz zespół zajął 2 miejsce w powiecie. Biorąc pod uwagę fakt, że nasza drużyna oparta była na chłopcach z rocznika 2002( a więc młodszych o rok od pozostałych uczestników turnieju) należy uznać drugą lokatę za duży sukces i dobrą prognozę przed rozgrywkami w przyszłej edycji. Skład reprezentacji: Reszka Kuba, Łysakowski Bartosz, Słojewski Kajetan, Zdun Kacper, Pawelec Kuba, Kruszyński Konrad, Kłąb Piotr, Łyś Oskar, Burzyński Filip oraz Makuch Damian. Opiekunem był Adrian El- Ward.


Gratulujemy