Uroczyste otwarcie Segmentu „c”

Jak wiecie,  nasza szkoła wzbogaciła się o nowy segment!
Od września korzystamy z  pięciu nowych,  przestronnych, nowocześnie wyposażonych  sal lekcyjnych, kuchni, stołówki, biblioteki oraz sal przeznaczonych  do nauczania indywidualnego. W nowym skrzydle przewidziane zostały także pomieszczenia dla psychologa i pedagoga.
21 grudnia 2011 roku dyrektor szkoły Pani Zofia Rzankowska  wraz z prezydentem miasta Panem Leszkiem Trębskim oficjalnie oddali do użytkowania dodatkowy segment dydaktyczny. W progi naszej szkoły zawitali znakomici goście: Biskup Łowicki, prof. dr hab. Andrzej F. Dziuba, władze samorządowe Miasta Skierniewice, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Łodzi, dyrektorzy skierniewickich szkół i placówek, przedstawiciele wykonawcy i firm wspierających szkołę, rodzice, uczniowie i pracownicy. Uroczystego poświęcenia krzyży, które zawisły w nowych salach dydaktycznych, dokonał Biskup Łowicki, prof. dr hab. Andrzej F. Dziuba.
W trakcie uroczystości nie mogło zabraknąć kolęd, pastorałek oraz jasełek w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Nauczyciele i uczniowie włożyli w przygotowania wiele pracy i serca. Aktorzy doskonale wcielili się w powierzone im role i przenieśli nas w świat betlejemskiej tajemnicy…

   

Dostępność